Täältä löytyy kaikenlaista, koruihin ja käsityöhön liittyvää. Ruoka ja leipomis juttuja ja kaikkea kotoiluun liittyvää. Valokuvausta myös. Kuvat ovat minun, ellei toisin mainita.
Sivut
▼
keskiviikko 7. syyskuuta 2011
Se olis taas sukkaa :)
Lopusta sinisorsa seiskaveikka langasta, melkein toiset sukat. Pikkasen täyty toisella langalla jatkaa.
Kivathan niistä taas tulikin. Mulla on sukankudonta tänään pannaan julistettu - eilen kudoin 1,5 tuntia autossa pimeällä parkkipaikalla sukkaa odotellessani kuopusta sählystä. On pikkaisen hartija jumissa - oma vika..
Hienot värit ja lämpimän näköiset sukat.
VastaaPoistaNice combination of colors! They are great in winter time! Too bad you don't live closer to me to buy a pair :)
VastaaPoistaKauniit sukat ja kohtahan niitä tarvitaan:)
VastaaPoistaKivaT,Sopis mullekkin!!
VastaaPoistaKivathan niistä taas tulikin. Mulla on sukankudonta tänään pannaan julistettu - eilen kudoin 1,5 tuntia autossa pimeällä parkkipaikalla sukkaa odotellessani kuopusta sählystä. On pikkaisen hartija jumissa - oma vika..
VastaaPoistaKiitos tytöt :)
VastaaPoistaMuutaman päivän olin poissa ja olet kaikkea ihanna taas tehnyt! Mukavan näköiset sukat ja alkaa olla jo tarpeen.
VastaaPoista